SPORT prima SK

Spoločnosť SPORT prima pôsobí na českom a slovenskom trhu od roku 1993. Od úplného začiatku sa špecializujeme na dovoz a predaj známych outdoorových a športových značiek. Medzi našich najvýznamnejších partnerov sa od začiatku zaradil mimo iné aj taliansky koncern Benetton Group. Sľubne sa rozvíjala tiež spolupráca s výrobcom outdoorovej obuvi Asolo. Výrobky tejto svetoznámej talianskej firmy sú na trhu veľmi dobre prijaté a v Čechách a na Slovensku sa tešia stále vzrastajúcej obľube. Vďaka neustálému rastu predaja sa rozhodujeme zmeniť celkovú koncepciu firmy a od roku 1998 sa naplno venujeme už len tejto značke ako jej distribútor pre Českú a Slovenskú republiku. Vysoká kvalita spracovania a povestný taliansky obuvnícky um má u nás mimoriadny ohlas. Kvalita, účelovosť, inovatívny prístup, špičkové technológie a v neposlednom rade i novátorský design, sú slová, ktoré vystihujú spoločnosti Asolo a jej výrobky. To je charakteristika, ktorá nás priviedla k tomu, aby sme značku Asolo podporovali a umožnili Vám, turistom, horolezcom a všetkým ktorí máte radi prírodu, vychutnať si to pravé pohodlie a radosť z pohybu v prírode, za akýchkoľvek podmienok.

Od roku 2011 rozširujeme produktovú radu a stávame sa výhradným distribútorom značky Lowe Alpine pre Českú a Slovenskú republiku. Táto značka s viac ako štyridsať ročnou tradíciou je dnes reprezentovaná špičkovými batohmi pre rôzne outdoorové aktivity a doplnkami pre cestovanie.

Ako už vyplynulo z predchádzajúcich riadkov, jadrom našej činnosti je distribúcia a podpora maloobchodného predaja v špecializovaných predajniach s outdoorovým tovarom. Pokiaľ máte záujem naše výrobky vo svojej predajni ponúkať, nebojte sa nás kontaktovať.

Našou najlepšou vizitkou sú tisíce spokojných užívateľov po celom svete...

 

 


copyright © 2011 - Asolo.cz

Cookies – áno, aj my používame cookies. Prečo? Aby sme mohli sledovať návštevnosť a vytvárať obsah a facebookové reklamy, ktoré vás budú zaujímať.
Prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.     OK, beriem na vedomie.
Prihláste sa
Zabudnuté heslo ?

Zavrieť