Bridgedale

Bridgedale je jedným z najlepších výrobcov funkčných ponožiek na svete. Bridgedale sú ponožky pre treking a turistiku, expedície a horolezectvo, beh, lyžovanie a bežné nosenie.

V Bridgedale navrhujeme a vyrábame tie najpohodlnejšie ponožky, ktoré sa dajú kúpiť. Používame najnovšie pletacie stroje, najpokročilejšie strihy a technológiu pletenia. S využitím unikátnej technológie "Fusion Technology", priama kombinácia prírodného a funkčného vlákna, Vám zaistíme, že ponožky Bridgedale budútými najpohodlnejšími, ktoré ste kedy nosili.

Ponožky Bridgedale sa predávajú vo viac ako 40 krajinách sveta.

V továrni, v ktorej ponožky Bridgedala vyrábame, sa prlietli armádne ponožky už počas 1. svetovej vojny. Niekoľko našich zamestnoncov pre nás pracuje viac ako 40 rokokv. Múžeme povedať, že naše výrobky sú naozaj detailne známe a dlhoročné skúsenosti v odbore sú našou veľkou výhodou.

V súčasnosti vyrábame viac ako 500 typov produktov.

Môžeme byť hrdí nato, že vyrábame najpohodlnejšie a najodolnejšie ponožky v najvyššej možnej kvalite. Stále investujeme do najnovších technológii a strojov, ktoré nám umožňujú vývoj nových strihov a stále vylepšovanie narastajúcej produkcie.

Každý pár ponožiek Bridgedale prejde radom kontol kvality a pri samotnom balení je každá ponožka ručne kontrolovaná, aby vyhovela našim nárokom na najvyššiu kvalitu.

Ľudia z našeho výrobného tímu neustále načúvajú požiadavkám zákazníkov a hľadajú možnosti zlepšovania našich výrobkov. Na pomoc pri skúškach pohodlia a odolnosti majú k dispozícii veľké množstvo testerov. Niektorí z nich nachodia až 600 km za mesiac.

Študujeme najnovšie trendy v obuvníckych technológiach a vyrábame inovačné produkty, ktoré spolupracujú s najnovšími technológiami v obuvi a zaisťujú celodenný trvaly komfort.

Kvalita je stredom všetkého čo robíme !


copyright © 2011 - Asolo.cz

Cookies – áno, aj my používame cookies. Prečo? Aby sme mohli sledovať návštevnosť a vytvárať obsah a facebookové reklamy, ktoré vás budú zaujímať.
Prečítajte si naše zásady ochrany osobných údajov.     OK, beriem na vedomie.
Prihláste sa
Zabudnuté heslo ?

Zavrieť